کاسیو اکشن کمی را با نام G’z Eye رونمایی کرد

کاسیو محصول جدیدی را با نام G’z Eye GZE-1 رونمایی کرده که در واقع یک اکشن کم جان‌سخت است. کاسیو محصول جدید خود را با عنوان G’z Eye GZE-1 معرفی کرده است. همانطور که از ظاهر این اکشن کم نیز مشخص است، در طراحی آن از سری محصولات جی‌شاک الهام گرفته شده، به‌طوری‌که بدون اطلاع از نوع و کارکرد این محصول می‌توان نتیجه گرفت که با یکی از محصولات کاسیو روبرو هستیم.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که اکشن‌کم کاسیو از قابلیت‌های خارق‌العاده‌ای برخوردار نیست. براساس اطلاعات ارائه شده توسط کاسیو این اکشن کم قادر است تا ویدیوهایی با رزولوشن فول اچ‌دی یا همان ۱۰۸۰p را با نرخ ۳۰ فریم در هر ثانیه ثبت کند. همچنین باید به ثبت ویدیو‌هایی با رزولوشن ۴۸۰p با نرخ ۱۲۰ فریم در هر ثانیه در کنار ثبت تصاویر با رزولوشن ۶ مگاپیکسلی اشاره کرد.

از جمله‌ی ویژگی‌هایی که این دوربین را جان سخت کرده باید به مقاومت در برابر نفوذ آب تا عمق ۵۰ متری آب و همچنین ضد ضربه بودن در زمان سقوط از ارتفاع ۴ متری اشاره کرد. زاویه‌ی دید این دوربین ۱۹۰.۸ درجه بوده و دیافراگم آن f/2.8 است. زاویه‌ی دید این دوربین عریض‌تر از اغلب اکشن‌کم‌های موجود در بازار است. کاسیو این محصول را طوری طراحی کرده که بتوان آن را در کنار یکی از ساعت‌های سری پروترک استفاده کرد. براساس اطلاعات ارائه شده صفحه‌ی نمایش ساعت هوشمند مبتنی بر اندروید پروترک را می‌توان به عنوان ویوفایندر این دوربین مورد استفاده قرار داد.

کاسیو اطلاعاتی را در مورد اینکه این اکشن کم را چه زمانی و در کدام کشور‌ها راهی بازار می‌کند، ارائه نکرده است. بنابر برآوردهای صورت گرفته انتظار می‌رود برچسب قیمت این ساعت در حدود ۴۰۰ دلار باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.